Caută locuri de muncă sau CV-ul dorit

Reprezentant medical

HR Consulting

118 vizualizări
Data publicării: 24.04.2019

HR-Consulting – la solicitarea clientului său, este în căutarea candidatului pentru postul vacant:

Despre companie:
Companie farmaceutică americană, ce se ocupă cu fabricarea de produse pentru sănătate

Responsabilități:
● Promovarea produselor OTC în Chișinău și Moldova (farmacii și lanțuri de farmacii);
● Organizarea și desfășurarea de training-uri și prezentări farmaceutice;
● planificarea activităților;
● Raportarea periodică a lucrului  efectuat.

Cerinte:
● Studii superioare finisate în (medicină,  farmacie);
● Persoană  concentrată  pe rezultate;
● Abilitatea și dorința de a învăța;
● Utilizator PC, permis de conducere și mașină personală.

Se ofera:
● Angajare oficială;
● Salariu competitiv;
● Premii trimestriale;
● Telefon de serviciu, calculator;
● Echipă tânară și prietenoasă .

Persoanele  interesate  sunt rugate să transmită CV-ul  la adresa  de email: search.for.staff.hrc@gmail.com

Telefon de contact: 060422844

  • Studii: Universitare
  • Experiență: 1 - 3 ani
  • Salariu: Negociabil
  • Program de lucru: Full-time

Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

Joburi asemănătoare

  • Full Time
  • 21.02.2019
  • Full Time
  • 15.04.2019

Midnight Works
  • Full Time
  • 18.04.2019
Nu ai găsit jobul dorit, încearcă formularul de mai jos
Publicitate Cursă săptăminala regulată MOLDOVA-GERMANIA-ANGLIA

Învață lucruri interesante și misterioase despre lumea în care trăim

Citește aici

Anunță-mă prin E-mail despre un nou Job sau CV adăugat