locuri-de-munca

Reprezentant Achizitii Limba Engleza Spaniola

  • Toys GMBH

    Mob. Tel/Fax.
  • Full Time
  • La acest job au aplicat: 0
    Vizualizări: 47
    Full Time
    Publicitate 09.10.2017 14 zile în urmă

    Detalii job

    • Studii: Medii speciale
    • Experiență: fără experiență
    • Salariu: 8000 - lei

    Contactele Аngajatorului

    Descriere post vacant

    Compania Germana LT GmbH angajeaza Reprezentant Achizitii Limba Spaniola

    Responsabilitati de baza:

    - Contactarea telefonica a potentialilor furnizori dintr-o baza de date existenta si achizitionarea  produselor

    - Mentinerea unei bune comunicari cu fiecare client in parte

    - Negocierea preturilor de achizitie

    - Cautarea de noi clienti

    Cerinte:

    - Nivel avansat de vorbire/scris in Limba Spaniola

    - Abilitati de comunicare si relationare cu clientii

    - Cunostinte de operare PC (G docs, Skype, mail)

    Se ofera:

    - Salariu motivant si prinzurile achitate

    - Training-uri

    -Posibilitatea de avansare in cariera

    - Oficiul in centru orasului.

    Asteptam CV-ri la: hr@toysgmbh.com

    Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

    Joburi asemănătoare

    • Full Time
    • 10.08.2017
    • Full Time
    • 09.08.2017

    AquaTrade SRL
    • Full Time
    • 31.08.2017