Caută locuri de muncă sau CV-ul dorit

Региональный представитель

KRK GRUP

286 vizualizări
Data publicării: 04.02.2019

Польской фирме по трудоустройству требуется региональный представитель, по представлению наших интересов на территории своей страны.

Обязанности:
Поиск и подготовка необходимой информацией людей, заинтересованных работой в Европе (Польша).
За каждого кондидата пришедшего от нас, будет поощеряться вознагрождением.

По всем вопросам, прошу связываться по указанным ниже контактам.
+48794519235 Иван Telegram / Viber
ivan.krkgrup@gmail.com

Locație job

Polonia

Domeniu

  • Studii: Fără studii
  • Experiență: 1 - 3 ani
  • Salariu: 10000 - 12000 lei
  • Program de lucru: Full-time

Contactele Аngajatorului

Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

Joburi asemănătoare

  • Full Time
  • 19.04.2019
  • Full Time
  • 11.04.2019
Nu ai găsit jobul dorit, încearcă formularul de mai jos
Publicitate Cursă săptăminala regulată MOLDOVA-GERMANIA-ANGLIA

Învață lucruri interesante și misterioase despre lumea în care trăim

Citește aici

Anunță-mă prin E-mail despre un nou Job sau CV adăugat