Caută locuri de muncă sau CV-ul dorit

Recruiter

DARWIN

796 vizualizări
La acest job au aplicat: 4 candidați
Data publicării: 30.01.2018

Recruiter

Dorești să faci parte din echipa Darwin? Vrei să lucrezi într-un mediu tînar și neordinar, cu reale perspective de evoluție, te asteptăm să te alături echipei noastre.

Beneficii Oferite:

  • Salarizare stabilă și bonusuri ce depind de rezultate;
  • Colectiv prietenos;
  • Creștere profesională și personală;

Cerințe:

  • Ai studii superioare specializate (psihologie / socio-umane / resurse umane)?
  • Ești o persoană organizat/ă, responsabil/ă?
  • Iubești oamenii și ușor faci un screening de personalitate?
  • Mereu ți-a placut să ajuți oamenii talentați să-și gaseasca un super JOB?
  • Ai experiența în domeniu, minim un an?

Responsabilități:

  • Organizarea și coordonarea procesului de recrutare și selecție a Eroilor pentru echipa vînzări;
  • Coordonarea procesului de adaptare și integrare a noilor angajați;
  • Organizarea acțiunilor și evenimentelor de team building.

Te regăsești în cele enuțate mai sus?

Atunci ești candidatul nostru ideal!

De ce Darwinhttps://www.facebook.com/DarwinMoldova/videos/701434040028430/

Trimite CV-ul tău, cu menționarea postului pentru care aplici la adresa de e-mail: resurseumane@darwin.md

  • Studii: Universitare
  • Experiență: 1 - 3 ani
  • Salariu: Negociabil
  • Program de lucru: Full-time

Contactele Аngajatorului

Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

Joburi asemănătoare

  • Full Time
  • 26.06.2018
  • Full Time
  • 04.07.2018
  • Full Time
Nu ai găsit jobul dorit, încearcă formularul de mai jos
Publicitate

Moldova Agroindbank
Puterea stă în noi

Învață lucruri interesante și misterioase despre lumea în care trăim

Citește aici

Anunță-mă prin E-mail despre un nou Job sau CV adăugat