Caută locuri de muncă sau CV-ul dorit

Recruiter

DARWIN

208 vizualizări
La acest job au aplicat: 0 candidați

Recruiter

Dorești să faci parte din echipa Darwin? Vrei să lucrezi într-un mediu tînar și neordinar, cu reale perspective de evoluție, te asteptăm să te alături echipei noastre.

Beneficii Oferite:

  • Salarizare stabilă și bonusuri ce depind de rezultate;
  • Colectiv prietenos;
  • Creștere profesională și personală;

Cerințe:

  • Ai studii superioare specializate (psihologie / socio-umane / resurse umane)?
  • Ești o persoană organizat/ă, responsabil/ă?
  • Iubești oamenii și ușor faci un screening de personalitate?
  • Mereu ți-a placut să ajuți oamenii talentați să-și gaseasca un super JOB?
  • Ai experiența în domeniu, minim un an?

Responsabilități:

  • Organizarea și coordonarea procesului de recrutare și selecție a Eroilor pentru echipa vînzări;
  • Coordonarea procesului de adaptare și integrare a noilor angajați;
  • Organizarea acțiunilor și evenimentelor de team building.

Te regăsești în cele enuțate mai sus?

Atunci ești candidatul nostru ideal!

De ce Darwinhttps://www.facebook.com/DarwinMoldova/videos/701434040028430/

Trimite CV-ul tău, cu menționarea postului pentru care aplici la adresa de e-mail: resurseumane@darwin.md

DARWIN

Despre companie

Ne-am lansat în Republica Moldova în Martie 2013, ca să revoluționăm piața de produse electronice. Am ocupat o poziție de lider și de atunci piața s-a schimbat radical. Retail-ul a devenit colorat, stilat, neobișnuit și emoționant! PRIN CE NE DIFERENȚIEM? Darwin ...

  • Studii: Universitare
  • Experiență: 1 - 3 ani
  • Salariu: Negociabil
  • Program de lucru: Full-time

Contactele Аngajatorului

Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

Joburi asemănătoare

ConsultingLab
  • Full Time
  • 22.12.2017
  • Full Time
  • 26.12.2017
  • Full Time
  • 23.09.2017
Nu ai găsit jobul dorit, încearcă formularul de mai jos
Publicitate

Moldova Agroindbank
Puterea stă în noi
Anunță-mă prin E-mail despre un nou Job sau CV adăugat