Caută locuri de muncă sau CV-ul dorit

РАБОТА НА КРУИЗНЫХ ЛАЙНЕРАХ

Volan Sea

1102 vizualizări
La acest job au aplicat: 3 candidați
Data publicării: 17.08.2018

Всего через несколько недель в головном офисе крюинговой компании "Воланс" (Одесса) состоится очередное интервью с представителями круизной компании "Princess Cruises" (США).
Если вы хотите принять в нем участие и устроиться работать на судно, поспешите отправить нам своё резюме!
Требования ко всем кандидатам:
- возраст от 21 года до 35 лет;
- отличное знание английского языка;
- соответствующее позиции образование;
- опыт работы в выбранной сфере.
СПИСОК САМЫХ АКТУАЛЬНЫХ ВАКАНСИЙ:

1. Junior Assistant Purser – 1400$ + 100$ increase per contract.
2. Retail Staff Beauty (female) – 900$ + commissions (approximately 1600$).
3. Retail Staff – 900$ + commissions (approximately 1600$).
4. Watch Specialist – 1200$ + commissions (approximately 1800$).
6. Videographer – 1417$ + commissions.
7. Asst Cruise Director DJ – 1800$ + 100$ increase per contract.
8. Junior Asst. Cruise Director – 1250$ + 100$ increase per contract.
9. Barista – 1000$ + commissions (approximately 1900$).
10. Bar Steward (female) – 750$ + commissions (approximately 1500$).
11. Utility F&B – 608$ + tips (approximately 1000$).
12. Demi Chef de Partie – 1839$.
13. 1-st Commis – 1615$.
14. 2-nd Commis – 1170$.
15. Asst. Pantry – 1170$.
16. Demi Chef de Partie Pastry – 1839$.
17. 1-st Commis Pastry – 1615$.
18. 2-nd Commis Pastry – 1170$.
19. 1-st Commis Butcher – 1615$.
20. 2-nd Commis Butcher – 1170$.
21. Housekeeping Attendant (male) – 816$ + gratuity (approximately 1200$).
22. Junior Waiter (male) – 1052$ + gratuity + tips (approximately 1800$).
23. Buffet Steward (male) – 717$ + gratuity + tips (approximately 1500 $).
24. Assistant Buffet Steward (female and male) – 608$ + gratuity (approximately 1000$).

  • Studii: Medii speciale
  • Experiență: 3 - 5 ani
  • Salariu: Negociabil
  • Program de lucru: Full-time

Contactele Аngajatorului

Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

Joburi asemănătoare

  • Full Time
  • 02.04.2018
  • Full Time
  • 18.07.2016

HR Consulting
  • Full Time
  • 03.07.2018
Nu ai găsit jobul dorit, încearcă formularul de mai jos
Publicitate

Moldova Agroindbank
Puterea stă în noi

Învață lucruri interesante și misterioase despre lumea în care trăim

Citește aici

Anunță-mă prin E-mail despre un nou Job sau CV adăugat