locuri-de-munca

Purchasing Specialist / Specialist aprovizionare

  • IM EFES VITANTA MOLDOVA BREWERY S.A.

    Mob. Tel/Fax. fax: 022 403 219
  • Full Time
  • La acest job au aplicat: 1
    Vizualizări: 363
    Full Time
    Job Nr. 36564 4 luni în urmă

    Detalii job

    • Studii: Universitare
    • Experiență: 1 - 3 ani
    • Salariu: Negociabil

    Contactele Аngajatorului

    VIP
    client

    Descriere post vacant

    IM "EFES VITANTA MOLDOVA BREWERY" S.A.

    announce the vacancy of:

    Responsibilities:

    • Keeping daily stock evidence of finished goods and raw materials in warehouses;
    • Providing analysis, reports of processes evolution at brewery;
    • Ensure proper documentation of all internal processes;
    • Custom clearance for goods;
    • Negotiation of contracts with suppliers.

    Job requirements:

    • University education in economics preferable;
    • Work experience (1-2 years)
    • Fluent Romanian, English, Russian
    • Advanced PC user of MS Office (Word, Excel, PowerPoint);
    • Familiar with SAP is an added advantage;
    • Able to multi-task

    Please send your CV with a cover letter on e-mail:

    E-mail: hr@md.anadoluefes.com
    Fax: 022 403 219

    Only selected candidates will be contacted

    Despre companie:

    Efes Vitanta Moldova Brewery (EVMB) este cel mai mare producător de bere din Republica Moldova.  Berea "Chisinau" este prima marcă naţională si are o traditie de peste 140 de ani si este unul dintre cele mai respectate branduri ale Moldovei.

    Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

    Joburi asemănătoare

    IM EFES VITANTA MOLDOVA BREWERY S.A.
    • Full Time
    • 25.04.2017
    • Full Time
    • 19.06.2017

    „HCB Logistics” SRL
    • Full Time
    • 21.08.2017