Caută locuri de muncă sau CV-ul dorit

Promoter

HR Consulting

251 vizualizări
Data publicării: 17.04.2019

HR-Consulting – la solicitarea clientului său, este în căutarea candidatului pentru postul vacant:

Promoter

Companie internațională ce activează în Republica Moldova în domeniul agrar.

Responsabilități:
● Promovarea și vânzarea produselor companiei
● Identificarea nevoilor clientului și propunerea celor mai bune soluții, realizând o vânzare consultativă
● Să fii la curent cu produsele, serviciile și să fii la curent cu noile tehnologii, pentru a răspunde prompt și clar nevoilor clienților

Cerințe:
● Studii superioare: Agricultură;
● Abilități de comunicare de negociere;
● Cunoașterea limbilor: RO, RU - avansat; EN - intermediar (preferabil);
● Experiență în vânzări, reprezintă un avantaj.

Beneficii:
● Salariu competitiv;
● Automobil de serviciu;
● Perspective de dezvoltare în carieră într-o companie internațională.

Cei interesați pot transmite CV la adresa email: search.for.staff.hrc@gmail.com ; În CV indicați codul postului vacant:  P2

Telefon de contact : 069104433

CV-urile vor fi analizate, iar candidații care corespund cerințelor vor fi invitați la interviu.

Vă mulțumim pentru timpul acordat.

  • Studii: Universitare
  • Experiență: 1 - 3 ani
  • Salariu: Negociabil
  • Program de lucru: Full-time

Contactele Аngajatorului

Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

Joburi asemănătoare

  • Full Time
  • 14.01.2019

Tronex com
  • Full Time
  • 17.04.2019
  • Full Time
  • 13.11.2018
Nu ai găsit jobul dorit, încearcă formularul de mai jos
Publicitate Cursă săptăminala regulată MOLDOVA-GERMANIA-ANGLIA

Învață lucruri interesante și misterioase despre lumea în care trăim

Citește aici

Anunță-mă prin E-mail despre un nou Job sau CV adăugat