Caută locuri de muncă sau CV-ul dorit

project Assistant

Roughton International

96 vizualizări
La acest job au aplicat: 0 candidați
Data publicării: 17.08.2018

Companie Internationala este in cutarea unei persoane responsabile care va activa in calitate de Asistent Proiect.

Se cere cunoasterea la perfectie a Limbii Engleze, Ruse, Romane.

Responsabilitatile de baza vor fi:

  1. Asigura o buna comunicare cu toate departamentele firmei si transmiterea corecta si in timp util a informatiilor
  2. Urmareste in permanenta daca mesajele / corespondenta au fost receptionate / transmise si au ajuns la destinatie
  3. Pastreaza confidentialitatea datelor si informatiilor la care are acces
  4. Traducerea documentelor și interpretarea în timpul reuniunilor, după caz
  5. Participarea la organizarea aranjamentelor logistice pentru seminarii, workshop-uri și alte evenimente pentru personalul Clientului, Contractori, reprezentanți ai Guvernului etc., ca parte a proiectului
  6. Pregătirea și prezentarea facturilor, rapoartelor elaborate de Consultant pentru Client

Domeniu

  • Studii: Universitare
  • Experiență: 1 - 3 ani
  • Salariu: 5000 - 8000 lei
  • Program de lucru: Full-time

Contactele Аngajatorului

Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

Joburi asemănătoare

Studio Moderna
  • Full Time
  • 07.09.2017

Adm In Moldova
  • Full Time
  • 21.05.2018
  • Full Time
  • 13.09.2018
Nu ai găsit jobul dorit, încearcă formularul de mai jos
Publicitate

Moldova Agroindbank
Puterea stă în noi

Învață lucruri interesante și misterioase despre lumea în care trăim

Citește aici

Anunță-mă prin E-mail despre un nou Job sau CV adăugat