locuri-de-munca

Programator Java

  • MAIB

    Mob. Tel/Fax.
  • Full Time
  • La acest job au aplicat: 0
    Vizualizări: 112
    Full Time
    Job Nr. 44124 21 zile în urmă

    Detalii job

    • Studii: Universitare
    • Experiență: 3 - 5 ani
    • Salariu: Negociabil

    Contactele Аngajatorului

    VIP
    client

    Descriere post vacant

    Departamentul Resurse Umane şi Organizare anunţă postul vacant de:

    Departamentul Tehnologii Informaţionale

     Misiune post: Dezvoltarea şi implementarea softurilor bancare. Elaborarea şi testarea soluţiilor tehnice. Realizarea şi completarea  documentelor de proiectare software în colaborare cu analiştii.

    Profilul candidatului:

    • studii superioare în domeniul tehnologiilor informaţionale;
    • experienţă de muncă minim 3 ani ca programator Java;
    • cunoaşterea limbajului de programare Java/Java EE (OOP, OOD, Class Loading, Transaction Management, JNDI);
    • experienţă de lucru databases (Oracle/Ms SQL/MySql), ORM tehnologies, JDBC, Ibatis, MVC Frameworks;
    • experienţă în HTML, CSS, XML, XSLT, Xpath;
    • cunoştinţe de lucru în PKI, Web Services, produse IBM/Oracle vor constitui un avantaj;
    • cunoaşterea limbii române şi rusă, engleza – nivel tehnic;
    • orientare spre procese şi rezultat.

    Persoanele interesate să candideze pentru postul respectiv sunt invitate să transmită CV-ul la adresa de e-mail: resurseumane@maib.md

    Vor fi contactate doar persoanele selectate.

    Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

    Joburi asemănătoare

    • Full Time
    • 10.07.2017
    • Full Time
    • 11.04.2017