locuri-de-munca

Producător, jurnalist

  • Dediu Productions

    Mob. Tel/Fax.
  • Full Time
  • La acest job au aplicat: 0
    Vizualizări: 159
    Full Time
    Publicitate 09.06.2017 1 lună în urmă

    Detalii job

    • Studii: Universitare
    • Experiență: fără experiență
    • Salariu: 6000 - 6000 lei

    Contactele Аngajatorului

    Descriere post vacant

    Job: Producător pentru emisiuni despre unirea cu România: documentare, interviuri (inclusiv cu ODIP, Caravana Unirii, Acțiunea 2012, Cunoaște-ți Țara, 10TV, UNIREA TV).

    Sarcini: filmare, interviuri, editare, postare.

    Cerințe: cunoașterea limbii române la nivel avansat.

    Experiența jurnalistică e preferabilă, dar nu e necesară. Formarea și antrenamentul sunt asigurate.

    Salariul net - 6000 lei.

    Trimite-ți CV-ul la dediu@sbcglobal.net

    Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

    Joburi asemănătoare

    COMPANIE INTERNAȚIONALĂ
    • Full Time
    • 21.04.2017
    • Full Time
    • 16.07.2017

    Pro Tele Webb
    • Full Time
    • 23.04.2017