locuri-de-munca

Senior PHP Developer

  • POPSHORE SRL

    Mob. Tel/Fax. 022 58 92 92
  • Full Time
  • La acest job au aplicat: 5
    Vizualizări: 2565
    Full Time
    Publicitate 20.03.2015 2 ani în urmă

    Domeniu

    Detalii job

    • Studii: Universitare
    • Experiență: 3 - 5 ani
    • Salariu: - 15000 lei

    Contactele Аngajatorului

    Descriere post vacant

    POPSHORE - Chisinau, Moldova

    POPESCO, compania noastra internationala de development cu oficiul central in Franta recruteaza developeri experimentati PHP, full-time, pentru compania fiica POPSHORE din Moldova. Compania desfasoara un nou serviciu Internet in scopul dematerializarii documentelor de afacei.

    Cerinte:

    • Studii superioare, preferabil in domeniul IT
    • 3+ de experienta in domeniu
    • Abilitatea de a intelege sistemele complexe din punct de vedere business si tehnic
    • Cunostinte avansate PHP (MVC, OOP)
    • Cunoasterea MySQL
    • Experienta de lucru: Jquery (necesar), Javascript, Bootstrap (optional)
    • Abilitati de documentare tehnica profesionala
    • Cunoasterea limbii Engleze oral/scris
    • Responsabilitate, acuratete

    Informatie aditionala

    Type: Full-time
    Experienta: nivelul senior
    Functia: PHP Developer
    Industria: Tehnologii informationale si servicii
    Remunerare: incepind cu 800 EUR, plus premii lunare si anuale

    Aplica la acest job:

    Trimite CV-ul la resurse.umane@popshore.com sau suna 0(22)-58-92-92

    Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

    Joburi asemănătoare

    Educationlearningapps
    • Full Time
    • 29.03.2017

    Engleza.md
    • Full Time
    • 28.03.2017