Caută locuri de muncă sau CV-ul dorit

POST VACANT !!! CONTABIL SEF !!!

Bisar

198 vizualizări
La acest job au aplicat: 0 candidați
Data publicării: 05.12.2018

Agentie de Recrutare " Personal Agency SRL " angajeaza "Contabil Sef " in compania cu norma intreaga si ofera conditii avantajoase !!!

Obiectivul postului / Responsabilități:

Pentru cîteva societăți din cadrul grupului:
- Organizează evidența contabilă conform legislației în vigoare, în concordanță cu sistemul organizatoric intern;
- Întocmește și prezintă rapoartele și declarațiile fiscale ale societăților;
- Verifică și înregistrează documentele primare (facturi , etc.);
- Elibereză contracte și acte de confirmare a lucrărilor efectuate;
- Expediază documentele prin poștă;
- Efectueaza reconcilieri, verificări, confirmări de sold cu clienții și furnizorii;
- Menține legătura cu clienții în vederea oferirii/verificării informațiilor;

Cerințe:

- Cunoașterea limbilor rusă și română;
- Experienta Contabil Sef minim 2 ani , raportare și cunoștințe fiscale;
- Studii superioare economice sau contabile;
- Capacitate de analiza, evaluare, corelare si sinteza a informațiilor;
- Atenție la detalii, responsabilitate și capacitate de autoorganizare;

Condiții:

- Program de lucru 9:00-18:00, de luni pînă vineri (str Bulevardul Moscovei 4/3 );
- Salariu fix; - Colectiv prietenos dar colegial;
- Atmosferă prietenoasă și mediu de lucru profesionist;
- Jobul perfect pentru dezvoltarea carierei;

Persoanele interesate sunt rugate să expedieze CV-ul la adresa bisarhr@mail.ru  .

  • Studii: Universitare
  • Experiență: 1 - 3 ani
  • Salariu: Negociabil
  • Program de lucru: Full-time

Contactele Аngajatorului

Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

Joburi asemănătoare

  • Full Time
  • 24.11.2018
  • Full Time
  • 11.12.2018
Nu ai găsit jobul dorit, încearcă formularul de mai jos
Publicitate

Moldova Agroindbank
Puterea stă în noi

Învață lucruri interesante și misterioase despre lumea în care trăim

Citește aici

Anunță-mă prin E-mail despre un nou Job sau CV adăugat