locuri-de-munca

PHP Developer

  • Marsala Performance Agency

    Mob. 068 111 804 Tel/Fax.
  • Full Time
  • La acest job au aplicat: 0
    Vizualizări: 110
    Full Time
    Publicitate 26.07.2017 2 luni în urmă

    Domeniu

    Detalii job

    • Studii: Universitare
    • Experiență: 1 - 3 ani
    • Salariu: Negociabil

    Contactele Аngajatorului

    Descriere post vacant

    Cautăm PHP Developer:
    Responsabilităţi principale:

    • Dezvoltarea şi implementarea produselor soft
    • Mentenanţa şi optimizarea produselor soft
    • Îmbunătăţirea continuă a performanţelor proceselor, inclusiv prioritatea acordată satisfacţiei necesităţilor şi aşteptărilor clienţilor şi altor părţi interesate.

    Experienţa profesională:

    • Studii superioare şi experienta de minim 1 an in domeniul TI;
    • PHP (Laravel, Codeigniter), Wordpress
    • HTML5 & CSS3;
    • JavaScript & JQuery;
    • Bootstrap;

    Profilul candidatului:

    • Gândire analitică
    • Abilităţi de lucru in echipă şi individual
    • Spirit de iniţiativă şi responsabilitate
    • Respectarea deadline-urilor;

    Oferim:

    • Salariu motivant;
    • Ocazia de a-ți pune amprenta într-o companie în creștere;
    • Mediu de lucru relaxant alături de un colectiv tânăr şi unit. Activitatea se va desfaşura la birou;
    • Posibilitatea dezvoltării şi promovării pe plan profesional;
    • Program de lucru standard (8 ore).

    Nu sta mult pe gânduri! Time is money! Trimite-ne cât mai urgent un mail cu CV-ul tău.
    Așteptăm CV-ul tău la adresa: info@marsala.md.
    Pentru detalii suplimentare ne puteți contacta la numărul: 068 111 804.

    Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

    Joburi asemănătoare

    • Full Time
    • 04.08.2017

    ISEP Stiinta
    • Full Time
    • 20.06.2017