locuri-de-munca

Personal pentru muls animale

  • S C Public Euroconsulting S R L

    Mob. 0741146585 Tel/Fax.
  • România
  • Full Time
  • La acest job au aplicat: 0
    Vizualizări: 113
    Full Time
    Publicitate 14.07.2017 1 lună în urmă

    Domeniu

    Detalii job

    • Studii: Fără studii
    • Experiență: 1 - 3 ani
    • Salariu: Negociabil

    Contactele Аngajatorului

    Descriere post vacant

    Cautam persoane pentru muls bovine, pe termen lung, la o ferma din Judetul Giurgiu. Persoana serioasa, harnica si onesta; se ofera Contract de munca cu toate taxele aferente, cazare, masa, asigurare medicala, transport, diverse alte facilitati.

    Responsabilitatile postului:

    -  Raspunde de buna desfasurare a procesului de muls;

    -  Raspunde de iginenizarea animalelor inainte de inceperea mulsului si dupa muls;

    -  Raspunde de igiena salii de muls si filtrul sanitar;

    -  Anunta medicul veterrinar de fiecare data cand apar probleme la animalele de muls.

    Aptitudini necesare postului:

    ->          Seriozitate;

    ->          Disciplina;

    ->          Atitudine pozitiva.

    Cerinte necesare ocuparii postului:

    -  Cunostinte de limba romana;

    -  Rezistenta la efor fizic, miros neplacut;

    -  Agibilitate in miscare;

    -  Cursul de Igiena- prezinta avanatj.

    Se ofera:

    ->          Cazare;

    ->          O masa calda la pranz;

    ->          Program de lucru zilnic: 06:00-10:00 si 17:00-21:00;

    ->          Salarizare avantajoasa cu posibiliattea cresterii salariului dupa primele doua luni.

    Contact de luni pana vineri, intre orele 8.00 si 16.00 la telefon: +40741.14.65.85 sau

    >e-mail: >lavinia@publiceuroconsulting.ro>. Doar candidatii selectati vor fi contactati.

    Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

    Joburi asemănătoare

    Job4you SRL
    • Full Time
    • 28.10.2014
    • Full Time
    • 28.07.2017

    S C Public Euroconsulting S R L
    • Full Time
    • 14.07.2017