locuri-de-munca

Operator web marketing limba germana, italiana, portugheza, ceha, suedeza sau franceza

  • Ewin Soft & Trade SRL

    Mob. 069013074 Tel/Fax.
  • Full Time
  • La acest job au aplicat: 2
    Vizualizări: 172
    Full Time
    Publicitate 14.07.2017 1 lună în urmă

    Detalii job

    • Studii: Fără studii
    • Experiență: fără experiență
    • Salariu: 6000 - 9000 lei

    Contactele Аngajatorului

    Descriere post vacant

    Cautam operator de limba italiana, germana, italiana, portugheza, ceha, suedeza sau franceza
    Cerinte:
    - cunoasterea cel putin a uneia din aceste limbi straine la nivel scris bun
    - cunoasterea calculatorului la nivel de utilizator
    - dorinta de a lucra

    Oferim:
    - lucru full time (luni-vineri 8.30 - 17.00)
    - salariu fix cu crestere salariala (350$-500$)
    - contract de munca-pachet social complet

    Experienta de munca nu este necesar, nu este lucru la telefon. Ne puteti trimite CV-ul Dvs. la operator_chat@yahoo.com
    Rugam seriozitate!

    Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

    Joburi asemănătoare

    IM EFES VITANTA MOLDOVA BREWERY S.A.
    • Full Time
    • 05.06.2017
    • Full Time
    • 13.11.2015
    • Full Time
    • 15.07.2017