Caută locuri de muncă sau CV-ul dorit

Operator Telesales

HR Consulting

81 vizualizări
La acest job au aplicat: 0 candidați
Data publicării: 21.04.2018

HR-Consulting – la solicitarea clientului său, este în căutarea candidatului pentru postul vacant:

Companie internațională ce activează în Republica Moldova.

Responsabilități:
● Gestionează relația cu clienții din portofoliu și potențialii clienți;
● Identifică oportunități de vânzare a produselor și serviciilor companiei (cross sell, up sell) în rândul clienților din portofoliu și potențialii clienți prin contactarea acestora (telefonică și/sau prin email);
● Pregătește ofertele de produse și servicii pentru companie, în conformitate cu nevoile identificate;
● Negociază/renegociază condiții contractuale specifice cu clienții companiei, în colaborare cu superiorul direct și în conformitate cu legislația aplicabilă și cu procedurile interne ale companiei;
● Asigură suport post – vânzare pentru clienții companiei, în colaborare cu departamentele abilitate din cadrul companiei;
● Analizează piața prin diverse canale disponibile: baze de date puse la dispoziție de companie, rețea de contacte (networking), media, recomandări;

Cerințe:
● Studii superioare;
● Preferabil experiență minim de 1 an în vânzări telefonice;
● Preferabil experiență legată de promovarea și dezvoltarea produsului/ serviciului;
● Cunoașterea limbilor: RO, RU - avansat; EN - intermediar (preferabil);
● Cunoașterea calculatorului (MS Office);
● Abilități de negociere.

Beneficii:
- Graficul de lucru 08:30 - 17:30;
- Angajare oficială;
- Pachet social;
- Tichete de masă;
- Salariu fix + premii (la îndeplinirea/depășirea planului);
- Participarea la traininguri de dezvoltare profesională.

Cei interesați pot transmite CV la adresa email: search.for.staff.hrc@gmail.com ; În CV indicați codul postului vacant:  AC2

Telefon de contact : 022-202986

CV-urile vor fi analizate, iar candidații care corespund cerințelor vor fi invitați la interviu.

Vă mulțumim pentru timpul acordat.

  • Studii: Universitare
  • Experiență: 1 - 3 ani
  • Salariu: Negociabil
  • Program de lucru: Full-time

Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

Joburi asemănătoare

  • Full Time
  • 14.01.2018

  • Full Time
  • 20.12.2017
  • Full Time
  • 19.04.2018
Nu ai găsit jobul dorit, încearcă formularul de mai jos
Publicitate

Moldova Agroindbank
Puterea stă în noi

Învață lucruri interesante și misterioase despre lumea în care trăim

Citește aici

Anunță-mă prin E-mail despre un nou Job sau CV adăugat