Caută locuri de muncă sau CV-ul dorit

Operator Sondaje Full Time or. Chişinău

Magenta Consulting

518 vizualizări
La acest job au aplicat: 12 candidați
Data publicării: 12.09.2018

Magenta Consulting (www.consulting.md) – companie stabilă, care oferă consultanță și cercetări din anul 2006. Realizăm proiecte importante pentru țară cu clienți interni și internaționali. Oferim oportunitatea colegilor noștrii de a se afirma, alegându-și propriul program de muncă. Reține - unica limită a salariul tău sunt posibilitățile tale fizice!

Operator Sondaje Full Time/Part time

Responsabilităţi:
● Intervievarea persoanelor în stradă sau apartamente/gospodării.

Cerințe față de candidat:
● Responsabilitate, onestitate;
● Disciplină ;
● Politețe;
● Abilități excelente de comunicare, sociabilitate.

Beneficii:
● Сapacitatea de a face bani buni într-un timp scurt;
● Angajare oficială;
● Job stabil, training-uri;
● Posibilitatea de a participa la proiecte interesante;
● Mediu de lucru activ  şi dinаmic.

Persoanele interesate sunt invitate să depună CVul, indicând postul solicitat, prin e-mail: hr@consulting.md     sau la adresa: str. A. Bernardazzi 38, et.3, or. Chişinău.
Informaţii suplimentare la tel:  078 88 11 20.

  • Studii: Fără studii
  • Experiență: fără experiență
  • Salariu: - 7000 lei
  • Program de lucru: Full-time

Contactele Аngajatorului

Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

Joburi asemănătoare

  • Full Time
  • 15.11.2017

SMAD - GRUP
  • Full Time
  • 10.05.2018

IM EFES VITANTA MOLDOVA BREWERY S.A.
  • Full Time
  • 03.08.2017
Nu ai găsit jobul dorit, încearcă formularul de mai jos
Publicitate

Moldova Agroindbank
Puterea stă în noi

Învață lucruri interesante și misterioase despre lumea în care trăim

Citește aici

Anunță-mă prin E-mail despre un nou Job sau CV adăugat