locuri-de-munca

Operator site online / traduceri romana-rusa-romana

  • Chimera Holding

    Mob. Tel/Fax.
  • România
  • Freelancer
  • La acest job au aplicat: 1
    Vizualizări: 97
    Freelancer
    Publicitate 10.11.2017 13 zile în urmă

    Detalii job

    • Studii: Fără studii
    • Experiență: fără experiență
    • Salariu: Negociabil

    Contactele Аngajatorului

    Descriere post vacant

    Buna ziua

    Avem un site in limba engleza si romana pe care am dori sa il traducem in Rusa.

    Persoana selectata va trebui sa se ocupe si in viitor de traducerile de pe site precum si de administrarea acestuia ( aprobare de conturi, aprobare anunturi, verificare profile, etc ).

    Va rugam sa ne transmiteti CV-urile dumneavoastra direct aici pe site sau la adresa de email office@chimera-holding.com

    Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

    Joburi asemănătoare

    • 28.09.2017

    Green terra inc
    • 16.10.2017