Caută locuri de muncă sau CV-ul dorit

Operator, Secția Calitatea Datelor

Mobiasbanca

1704 vizualizări
La acest job au aplicat: 3 candidați

BC „Mobiasbancă – Groupe Societe Generale” S.A.
anunţă post vacant:

Operator,
Secția Calitatea Datelor
Directia e-Transformare

Misiune post: Verificarea corectitudinii si plenitudinii datelor clienților existenți și noi ai Băncii, inclusiv calitatea informației aferente conceptului „Cunoaşte-ţi clientul”.

Verificarea și validarea integrității și calității dosarelor clienților în corespundere cu Documentele Normative Interne ale Băncii.

Responsabilităţi:

  • Analizează, verifică calitatea și integritatea dosarelor clienților necesare pentru scanare și arhivare electronică;
  • Conlucrează cu entitățile Rețelei în vederea creșterii calității și completării dosarelor clienților în cazul lipsei documentelor aferente acestora;
  • Participă la elaborarea şi implementarea planurilor de verificare dosare în Rețea;

Cerințe:

  • Studii medii de specialitate sau superioare (profil economic prezintă un avantaj);
  • Cunoştinţe de utilizator în aplicare MS Office, Excel;
  • Cunoaşterea limbii romane, ruse;
  • Permis auto categoria B (va constitui un avantaj).

Profilul candidatului:

  • Orientare spre rezultat si calitate;
  • Atenţie la detalii;
  • Cooperare;
  • Conștientizarea riscurilor.

Persoanele interesate sunt invitate să depună CV -ul, indicând postul solicitat şi însotit de o scrisoare de intenție la adresa: mun. Chişinău, bd. Ştefan cel Mare şi Sfânt 81a, bir. 409, sau prin e-mail: resurse.umane@mobiasbanca.md,

Informaţii suplimentare la tel.: 022 812 461

Model scrisoare de intenție puteți descarca de aici.

Mobiasbanca

Despre companie

"Mobiasbancă"este printre primele bănci ale Republicii Moldova. O bancă inovativă ce s-a dezvoltat dinamic pe parcursulactivităţii sale.Bancă comercială universală orientată spre deservirea atât a clienţilor corporativi, cât şi a celor ...

  • Studii: Medii speciale
  • Experiență: fără experiență
  • Salariu: Negociabil
  • Program de lucru: Full-time

Contactele Аngajatorului

Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

Joburi asemănătoare

Adm In Moldova
  • Full Time
  • 21.05.2018
  • Full Time
  • 21.08.2017
  • Full Time
  • 23.07.2018
Nu ai găsit jobul dorit, încearcă formularul de mai jos
Publicitate

Moldova Agroindbank
Puterea stă în noi

Învață lucruri interesante și misterioase despre lumea în care trăim

Citește aici

Anunță-mă prin E-mail despre un nou Job sau CV adăugat