locuri-de-munca

Operator retea siteuri online

  • Ohia Hosting

    Mob. Tel/Fax.
  • Part Time
  • La acest job au aplicat: 0
    Vizualizări: 159
    Part Time
    Publicitate 09.06.2017 1 lună în urmă

    Detalii job

    • Studii: Fără studii
    • Experiență: fără experiență
    • Salariu: Negociabil

    Contactele Аngajatorului

    Descriere post vacant

    Va rugam nu aplicati daca nu indepliniti conditiile in intregime.

    Se cauta o persoana pentru administrarea unei retele de site-uri ( administrare/aprobare conturi, verificare profile, verificare anunturi, validare anunturi/fotografii, verificare texte, trimiterea de emailuri catre clienti actuali );
    Deasemenea va trebui sa conceapa texte pentru notificari si newslettere saptamanale.

    Obligatoriu cunostinte romana, rusa si engleza.

    Pentru inceput se va lucra in regim de colaborare ( part-time ) 4 ore pe zi de acasa.
    In functie de rezultatele dumneavoastra exista posibilitatea de a trece la program full time ( 8 ore / zi ).

    Interviul se va desfasura online pe Skype.
    Asteptam CV-urile dumneavoastra.

    Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

    Joburi asemănătoare

    • Part Time
    • 09.06.2017
    • Part Time
    • 20.09.2016
    • Part Time
    • 16.05.2017