Caută locuri de muncă sau CV-ul dorit

Operator / Lacatus pentru linia de producere a pungilor de hartie

Vorocei SRL

268 vizualizări
La acest job au aplicat: 1 candidați
Data publicării: 30.11.2017

Candidatul ideal:

-         Abilitati tehnice;

-          Atentie la detalii;

-          Constiinciozitate;

-          Rigurozitate si seriozitate;

-         Monitorizeaza executia produselor cantitativ, calitativ si conform termenelor planificati;

-          Respecta standardele tehnice si de calitate in vigoare, adoptate de companie.

Descrierea jobului

        -  Reglarea masinilor si utilajelor si executarea diverselor lucrari in domeniul producerii din carton si hartie.

Lucru intr-un colectiv de profesionisti, intr-o companie stabila;

-         Angajare oficiala, pachet social complet,

-         Program de lucru: 5 zile pe saptamina.

  • Studii: Fără studii
  • Experiență: fără experiență
  • Salariu: Negociabil
  • Program de lucru: Full-time

Contactele Аngajatorului

Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

Joburi asemănătoare

  • Full Time
  • 29.11.2017

Let-s Work
  • Full Time
  • 05.02.2018

HR Consulting
  • Full Time
  • 26.12.2017
Nu ai găsit jobul dorit, încearcă formularul de mai jos
Publicitate

Moldova Agroindbank
Puterea stă în noi
Anunță-mă prin E-mail despre un nou Job sau CV adăugat