locuri-de-munca

Operator la telefon

  • Avix Art Grup

    Mob. +373 69 760888 Tel/Fax.
  • Full Time
  • La acest job au aplicat: 0
    Vizualizări: 69
    Full Time
    Job Nr. 45838 11 zile în urmă

    Detalii job

    • Studii: Universitare
    • Experiență: fără experiență
    • Salariu: Negociabil

    Contactele Аngajatorului

    VIP
    client

    Descriere post vacant

    Compania Avix Art Grup SRL angajează Operator la telefon - persoane comunicative, amabile și dornice de a crește pe plan de vînzări.

    RESPONSABILITĂŢI:
    - Recepționarea apelurilor de intrare. Introducerea apelurilor în CRM;
    - Promovează produsele Companiei și prezintă ofertele comerciale clienților alocați;
    - Răspunde solicitărilor de comandă primite de la client;
    -Apelarea telefonică a clienților cu scopul de a primi mai multă informație referitor la tranzacție accept/refuz, Închiderea tranzacției;
    - Stabilire întîlniri și semnare contracte în oficiu;
    - Raportarea zilnică / săptămînală / lunară la nivel de apeluri, vînzări, contacte în lucru;
    - Crearea și completarea bazei de date cu informația acumulată de la clienți;
    - Perfecționare continuă în domeniul comunicării cu clienții;

    Cerințe:
    - Foarte bune abilitati de comunicare si relationare;
    -Atitudine pozitiva, spirit de echipa, proactivitate;
    - Calitatea de a fi executor;

    - Orientare catre rezultate si catre client;
    -Capacitate de analiză și sinteză;
    -Bune cunoștințe de operare PC, Word, Excel.
    - Cunoașterea limbii de stat și limbii ruse;
    - Experiență în vânzări sau call-centru este un avantaj;
    - Cunoștințe de bază cu privire la desfășurarea unei convorbiri telefonice;
    - Abilități de negociere;
    - Responsabilitate;

    Condiţii de muncă:
    - Munca se desfășoară la telefon și în biroul de semnare contracte;
    - Program de lucru: Luni-Vineri.
    - Salariu fix lunar (în creștere) + bunusuri în lei din sarcini îndeplinite corect și % în lei din vînzări totale;
    - pachet social;
    - Lucru intr-o echipa prietenoasa, tînără si într-un domeniu de divertisment;
    - Activități de instruire;
    - Posibilitățile unice de acumulare a experienței și dezvoltare dinamică.
    - Perioada de probă - 1 lună.

    Sunteți interesat?
    Expediaţi cv-ul la adresa: cadre2ag@gmail.com cu mențiunea "Operator la Telefon".

    CV-urile care nu vor conține informații complete nu vor fi luate în considerare.

    Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

    Joburi asemănătoare

    AquaTrade SRL
    • Full Time
    • 08.09.2017
    • Full Time
    • 28.08.2017
    • Full Time
    • 06.10.2017