Caută locuri de muncă sau CV-ul dorit

Operator Ghişeu Universal, or. Chisinau

Mobiasbanca

2348 vizualizări
La acest job au aplicat: 17 candidați

BC „Mobiasbancă – Groupe Societe Generale” S.A. anunţă post vacant:

Operator Ghişeu Universal
or. Chisinau

Misiune post: Asigurarea efectuării operaţiunilor de ghişeu (in numerar si prin virament) pentru persoane fizice şi juridice. Promovarea si vânzarea produselor şi serviciilor bancare.

Responsabilităţi:

  • Efectuarea tuturor operaţiunilor de ghişeu in numerar si prin virament cu clienţii băncii.
  • Atragerea clienţilor noi.
  • Promovarea si vânzarea produselor si serviciilor băncii.

Profilul candidatului:

  • Studii superioare in domeniul economic/financiar / medii de specialitate/superioare incomplete.
  • Experienţa în relaţia cu clienţii, gestiunea numerarului, (într-o funcţie analogică va fi un avantaj).
  • Cunoştinţe de utilizator în aplicare MS Office, Excel.
  • Abilităţi de comunicare, orientare spre client, rezultat si calitate.
  • Atenţie la detalii.

Oferta:

  • Se asigura stagierea persoanelor selectate.
  • Oportunitatea de a se familiariza rapid cu o activitate în domeniul bancar.
  • Posibilitatea de a se alătura unei echipe de profesionişti.

Persoanele interesate sunt invitate să depună CV -ul, indicând postul solicitat şi însotit de o scrisoare de intenție la adresa: mun. Chişinău, bd. Ştefan cel Mare şi Sfânt 81a, bir. 409, sau prin e-mail: resurse.umane@mobiasbanca.md

Informaţii suplimentare la tel.: 022 812 461.

Model scrisoare de intentie puteti descarca de aici.

Mobiasbanca

Despre companie

"Mobiasbancă"este printre primele bănci ale Republicii Moldova. O bancă inovativă ce s-a dezvoltat dinamic pe parcursulactivităţii sale.Bancă comercială universală orientată spre deservirea atât a clienţilor corporativi, cât şi a celor ...

  • Studii: Universitare
  • Experiență: fără experiență
  • Salariu: Negociabil
  • Program de lucru: Full-time

Contactele Аngajatorului

Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

Joburi asemănătoare

  • Full Time
  • 22.11.2017
  • Full Time
  • 27.12.2017
  • Full Time
  • 07.02.2018
Nu ai găsit jobul dorit, încearcă formularul de mai jos
Publicitate

Moldova Agroindbank
Puterea stă în noi
Anunță-mă prin E-mail despre un nou Job sau CV adăugat