locuri-de-munca

Operator Ghişeu Universal Filiala din Chişinău

  • Mobiasbanca

    Mob. Tel/Fax. 812 461, fax: 54-19-74
  • Full Time
  • La acest job au aplicat: 9
    Vizualizări: 1009
    Full Time
    Job Nr. 29109 2 luni în urmă

    Detalii job

    • Studii: Universitare
    • Experiență: fără experiență
    • Salariu: Negociabil

    Contactele Аngajatorului

    VIP
    client

    Descriere post vacant

    Mobiasbancă - Cel Mai Bun Angajator 2015

    BC „Mobiasbancă – Groupe Societe Generale” S.A. anunţă post vacant:

    Operator Ghişeu Universal

    Filiala din or. Chişinău

    Misiune post: Asigurarea efectuării operaţiunilor de ghişeu (in numerar si prin virament) pentru persoane fizice şi  juridice.

    Promovarea si vânzarea produselor şi serviciilor bancare.

    Responsabilităţi:

    • Efectuarea tuturor operaţiunilor de ghişeu in numerar si prin virament cu clienţii băncii.
    • Atragerea clienţilor noi.
    • Promovarea si vânzarea produselor si serviciilor băncii.

    Profilul candidatului:

    • Studii superioare in domeniul economic/financiar / medii de specialitate/superioare incomplete.
    • Experienţa în relaţia cu clienţii, gestiunea numerarului, (într-o funcţie analogică va fi un avantaj).
    • Cunoştinţe de utilizator în aplicare MS Office, Excel.
    • Abilităţi de comunicare, orientare spre client, rezultat si calitate.
    • Atenţie la detalii.

    Oferta:

    • Se asigura stagierea persoanelor selectate.
    • Oportunitatea de a se familiariza rapid cu o activitate în domeniul bancar.
    • Posibilitatea de a se alătura unei echipe de profesionişti.

    Persoanele interesate sunt invitate să depună CV -ul, indicând postul solicitat şi însotit de o scrisoare de intenție la adresa: mun. Chişinău, bd. Ştefan cel Mare şi Sfânt 81a, bir. 409, sau prin e-mail: resurse.umane@mobiasbanca.md

    Informaţii suplimentare la tel.: 022 812 461.

    Vor fi contactate doar persoanele selectate.

    Model scrisoare de intentie puteti descarca de aici.

    Despre companie:

    "Mobiasbancă" este printre primele bănci ale Republicii Moldova. O bancă inovativă ce s-a dezvoltat dinamic pe parcursul activităţii sale. Bancă comercială universală orientată spre deservirea atât a clienţilor corporativi, cât şi a celor individuali.

    Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

    Joburi asemănătoare

    ProCredit Bank S.A.
    • Full Time
    • 23.03.2016

    Mobiasbanca
    • Full Time
    • 08.12.2016
    • Full Time
    • 24.01.2017