locuri-de-munca

Operator de Interviuri

  • Magenta Consulting

    Mob. (+373-78) 88 77 15 Tel/Fax.
  • Full Time
  • La acest job au aplicat: 30
    Vizualizări: 2185
    Full Time
    Publicitate 02.09.2016 1 an în urmă

    Detalii job

    • Studii: Medii speciale
    • Experiență: fără experiență
    • Salariu: Negociabil

    Contactele Аngajatorului

    Descriere post vacant

    Magenta crește și, odată cu aceasta, crește echipa sa. Anunțăm concurs pentru postul de:

    or. Chişinău

    Responsabilităţi:

    • Efectuarea interviurilor în teren (față în față);
    • Efectuarea interviurilor prin telefon.

    Cerințe față de candidat:

    • Atitudine  pro-activa, responsabilitate, onestitate;
    • Disciplina, sociabilitate, politețe;
    • Abilități excelente de comunicare;
    • Vorbire literară;
    • Responsabilitate, orientare pe rezultat.

    Beneficii:

    • Program de lucru flexibil, full time / part time, cumul.
    • Plata în funcție de nr. de chestionare realizate.
    • Oferim oportunitatea de a câștiga venituri suplimentare fără investiții.
    • Echipă tânără de profesioniști.
    • Mediu activ şi dinamic.

    Persoanele interesate sunt invitate să depună CVul, indicând postul solicitat, prin e-mail: hr@consulting.md; sau la adresa: str. Columna 86, et.3, or. Chişinău.

    Informaţii suplimentare la tel: (+373-78) 88 77 15.

    Vor fi contactate doar persoanele selectate.

    Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

    Joburi asemănătoare

    Blinoff
    • Full Time
    • 21.09.2017

    IM EFES VITANTA MOLDOVA BREWERY S.A.
    • Full Time
    • 09.08.2017
    • Full Time
    • 07.08.2017