Caută locuri de muncă sau CV-ul dorit

Operator call centru in Balti

AquaTrade SRL

49 vizualizări
La acest job au aplicat: 0 candidați
Data publicării: 10.05.2018

Cerințe:

- Cunoștințe PC;
- Cunoașterea limbii române și ruse la perfecție;
- O dicție bună;
- Comunicare coerentă (logică, atenție la client);
- Descurcăreață ingenioasă(viteză mare de gândire);
- Abilitatea de a evita situațiile de conflict, rezistența la stres;
- Experiența de lucru în call centru- avantaj;
- Axată pe rezultat;
- Învățare rapidă.

Responsabilități:

- Consultanță telefonică pentru clienți;
- Primirea și prelucrarea apelurilor telefonice;
- Introducerea informațiilor în baza de date;
- Coordonarea activității personalului de teren;

Oferim:

- Creștere în carieră conform rezultatelor;

- Bonusuri;

- Pachet social;

- Transport gratuit.

Această profesie vă va permite să dezvoltați calitatea de bază în lumea comercială, comunicarea de calitate.. Aflați nivelul calitativ al comunicării în companie, ale cărui standarde permit dezvoltarea unor pași rapizi și siguri. Poate că această experiență va fi punctul dvs. de plecare și poate deveni o chemare. Este structurat pentru a informa, a conduce o persoană la alegerea corectă, satisface clientul cel mai neînfrânat, făcând-o frumos și cu încredere, cee ace este inevitabil pentru un operator profesionist de call center.

Expediază CV la adresa de e-mail: galina.codovbetchi@rusnac.md  cu indicarea postului în tema scrisorii.
Pentru detalii apelați: 068 611 524.

  • Studii: Liceu
  • Experiență: fără experiență
  • Salariu: Negociabil
  • Program de lucru: Full-time

Contactele Аngajatorului

Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

Joburi asemănătoare

  • Full Time
  • 30.01.2018
  • Full Time
  • 26.04.2018
  • Full Time
  • 25.05.2017
Nu ai găsit jobul dorit, încearcă formularul de mai jos
Publicitate

Moldova Agroindbank
Puterea stă în noi

Învață lucruri interesante și misterioase despre lumea în care trăim

Citește aici

Anunță-mă prin E-mail despre un nou Job sau CV adăugat