locuri-de-munca

OPERATOR

  • COMPANY MOLDOVA

    Mob. Tel/Fax.
  • Full Time
  • La acest job au aplicat: 1
    Vizualizări: 90
    Full Time
    Publicitate 28.10.2017 27 zile în urmă

    Detalii job

    • Studii: Medii speciale
    • Experiență: fără experiență
    • Salariu: 3000 - 6000 lei

    Contactele Аngajatorului

    Descriere post vacant

    OPERATOR

    - Studii universitare in domeniul economic sau contabilitate;
    - Cunoastererea limbilor romana si rusa;
    - Cunostinte de operare la calculator (Microsoft Office), Internet;

    - Abilitati de integrare rapida intr-un domeniu nou si o echipa noua;
    - Abilitati de comunicare cu clientela;
    - Abilitati de calcul si de lucru cu documentele;
    - O persoana punctuala si responsabila;
    - Un mediu de lucru activ;

    - Angajare oficiala in campul muncii;
    - Pachet social complet.

    Candidatii interesati pot expedia CV-rile la adresa de e-mail: serviciu_personal@outlook.com

    Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

    Joburi asemănătoare

    HR ASIG
    • Full Time
    • 11.09.2017
    • Full Time
    • 18.11.2016