Caută locuri de muncă sau CV-ul dorit

Online Specialist/ Web Developer

HR Consulting

580 vizualizări
La acest job au aplicat: 0 candidați
Data publicării: 14.11.2018

Compania HR-Consulting, la cererea clientului său, este în căutare de candidați pentru poziția vacantă de:

Despre Companie:

Companie internațională de frumusețe, prezentă în peste 140 de țări ale lumii. Desemnată LEADER pe piața globală la începutul sec. XXI.

Compania propune:
• Salariu fix și achitat la timp
• Angajare oficială
• Pachet social inclus
• Posibilități de creștere și dezvoltare
• Lucru într-o echipă dinamică

Program de lucru: Luni-Vineri: de la 9.00 până la 18.00

Atribuții de serviciu:
• Administrarea, coordonarea, update-area sau modificarea  site-ul companiei
• Participarea în implementarea noii generații de site internet GI3
• Dezvoltarea și încărcarea completă a conținutului pe site-ul intranet
• Asigurarea bunei funcționări si a update-ării regulate și în timp a site-ului companiei
• Asigurarea suportului tehnic și informațional administrației
• Asigurarea implementării politicilor și procedurilor IT în ceea ce ține de responsabilitățile IT/ On-line /Web-design-ului
• Participarea și acordarea suportului tehnic la prezentări organizate de departament

Criterii eligibile participării la concursul de angajare:
• Studii superioare în domeniul tehnologiilor  informaționale
• Experiență în administrarea sistemelor de operare MS Windows (incluzând versiunile server)
• Cunoștințe primare în setări și înlăturare a problemelor elementare de gestiune calculatoare, printere, telefoane fixe și mobile
• Cunoștințe avansate de MS Office
• Cunoștințe Oracle, SQL, Pachete grafice
• Vorbește fluent limba română,  engleza și rusa  –  nivel  tehnic
• Orientare spre client
• Capacitatea de a lucra rapid
• Spirit de echipă și responsabilitate
• Flexibilitate și rezistență la stres

Așteptăm CV-ul persoanelor dornice să se alăture echipei la adresa de e-mail: search.for.staff.hrc@gmail.com ; indicînd în tema scrisorii codul: OS

Pentru informații suplimentare puteți apela la numărul de telefon: +37360422844

Domeniu

  • Studii: Universitare
  • Experiență: 1 - 3 ani
  • Salariu: Negociabil
  • Program de lucru: Full-time

Contactele Аngajatorului

Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

Joburi asemănătoare

  • Full Time
  • 10.05.2016
  • Full Time
  • 17.02.2017
Nu ai găsit jobul dorit, încearcă formularul de mai jos
Publicitate

Moldova Agroindbank
Puterea stă în noi

Învață lucruri interesante și misterioase despre lumea în care trăim

Citește aici

Anunță-mă prin E-mail despre un nou Job sau CV adăugat