Caută locuri de muncă sau CV-ul dorit

ON-Trade Marketing Manager

SBC HR

254 vizualizări
La acest job au aplicat: 0 candidați
Data publicării: 13.12.2017
2 luni în urmă

Companie de import şi distribuţie a băuturilor alcoolice şi nealcoolice de clasă premium este în căutare de ON-Trade Marketing Manager

Condiții:
- Graficul de lucru: 5 zile în săptămână, de la 09:00 până la 18:00
- Angajare oficială
- Pachet social

- Dezvoltarea profesională (traininguri)
- Compensarea cheltuielilor aferente serviciilor de telefonie mobilă

Responsabilități:
- Elaborarea şi implementarea strategiilor de marketing Horeca, adaptarea pe piaţa locală a strategiilor globale ale brandurilor

- Organizarea programelor şi activităţilor de marketing în canalele Horeca disponibile

- Manevrarea şi planificarea bugetului de trade marketing aprobat

- Evidenţa şi controlul materialelor promoţionale (POSM) disponibile

- Colaborarea cu departamentul de vânzări

Cerinţe:

- Studii superioare
- Experienţă minimă de 2 ani în domeniul Horeca, marketing sau vânzări
- Calificare în marketing B2B, Horeca, Trade, metode de stimulare a vânzărilor

- Cunoaşterea fluentă a limbilor rusă, română şi engleză
- Deţinerea permisului de conducere categoria B

Vă rugăm să expediați CV-ul la adresa: job@sbc-hr.md

Telefon: +373 68695904

  • Studii: Universitare
  • Experiență: 1 - 3 ani
  • Salariu: Negociabil
  • Program de lucru: Full-time

Contactele Аngajatorului

Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

Joburi asemănătoare

HR Consulting
  • Full Time
  • 20.12.2017
  • Full Time
  • 15.11.2017

ÎM Elit-Tehnica SRL
  • Full Time
  • 23.11.2017
Nu ai găsit jobul dorit, încearcă formularul de mai jos
Publicitate

Moldova Agroindbank
Puterea stă în noi
Anunță-mă prin E-mail despre un nou Job sau CV adăugat