locuri-de-munca

ON-Trade Marketing Manager

  • SBC HR

    Mob. Tel/Fax.
  • Full Time
  • La acest job au aplicat: 0
    Vizualizări: 43
    Full Time
    Publicitate 07.12.2017 14 zile în urmă

    Detalii job

    • Studii: Universitare
    • Experiență: 1 - 3 ani
    • Salariu: Negociabil

    Contactele Аngajatorului

    Descriere post vacant

    Companie de import şi distribuţie a băuturilor alcoolice şi nealcoolice de clasă premium este în căutare de ON-Trade Marketing Manager

    Condiții:
    - Graficul de lucru: 5 zile în săptămână, de la 09:00 până la 18:00
    - Angajare oficială
    - Pachet social

    - Dezvoltarea profesională (traininguri)
    - Compensarea cheltuielilor aferente serviciilor de telefonie mobilă

    Responsabilități:
    - Elaborarea şi implementarea strategiilor de marketing Horeca, adaptarea pe piaţa locală a strategiilor globale ale brandurilor

    - Organizarea programelor şi activităţilor de marketing în canalele Horeca disponibile

    - Manevrarea şi planificarea bugetului de trade marketing aprobat

    - Evidenţa şi controlul materialelor promoţionale (POSM) disponibile

    - Colaborarea cu departamentul de vânzări

    Cerinţe:

    - Studii superioare
    - Experienţă minimă de 2 ani în domeniul Horeca, marketing sau vânzări
    - Calificare în marketing B2B, Horeca, Trade, metode de stimulare a vânzărilor

    - Cunoaşterea fluentă a limbilor rusă, română şi engleză
    - Deţinerea permisului de conducere categoria B

    Vă rugăm să expediați CV-ul la adresa: job@sbc-hr.md

    Telefon: +373 68695904

    Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

    Joburi asemănătoare

    Mobiasbanca
    • Full Time
    • 25.08.2017
    • Full Time
    • 15.11.2017

    ZenithMedia
    • Full Time
    • 11.10.2017