Caută locuri de muncă sau CV-ul dorit

Ofiter Recuperare Creante

ICS OM Iute Credit SRL

182 vizualizări
La acest job au aplicat: 0 candidați
Data publicării: 16.03.2018

Recuperare Creanțe cu următoarele responsabilități:
1. Contactarea telefonică a debitorilor cu intarzieri fata de termenele de plata stabilite in contract
2. Negocierea planului / programului de recuperare a creantelor
3. Monitorizarea respectarii intelegerilor de plata agreate cu debitorii
4. Raportarea stadiului colectarii / recuperarii creantelor din portofoliu
5. Consilierea clientilor si informarea acestora in legatura cu aspectele specifice platilor
6. Sesizarea / Investigarea suspiciunilor de frauda identificate in activitatea zilnica
7. Colaboreaza cu toate departamentele companiei in scopul atingerii obiectivului individual, precum si a solutionarii spetelor intalnite in activitatea de colectare
8. Utilizarea tuturor istrumentelor de colectare (telefon, SMS, email) in vederea realizarii target-ului.

Cerințe:
1. Studii superioare (diploma licenta) de preferat economice sau juridice
2. Experienta in sectorul financiar-bancar (preferabil)
3. Experienta in colectarea creantelor (preferabil)
4. Rezistenta la stress
5. Simt analitic si initiative
6. Foarte bune abilitati de comunicare si negociere
7. Orientare catre client
8. Cunostinte avansate in operare P.C. – MS Office (Excel, Word, Internet)

Noi vă oferim:
• Loc de munca in companie internationala, dezvoltare personala intr-un mediu multicultural;
• Pachetul social (asigurare sociala, asigurare medicală, pranzuri platite de companie);
• Salariu fix + bonusuri lunare si anuale;
• Traininguri specializate; Calatorii internationale asigurate din contul companiei

Dacă doresti sa faci parte dintr-o echipa dinamica si sa primesti de la lucru nu numai bani mari, dar și plăcere trimite CV-ul tău la adresa de email: hire@iutecredit.md
Menționează în subiectul mesajului "Ofițer Recuperare Creanțe".

Domeniu

  • Studii: Universitare
  • Experiență: 1 - 3 ani
  • Salariu: Negociabil
  • Program de lucru: Full-time

Contactele Аngajatorului

Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

Joburi asemănătoare

Mobiasbanca
  • Full Time
  • 15.01.2018
  • Full Time
  • 27.02.2018

  • Full Time
  • 16.03.2018
Nu ai găsit jobul dorit, încearcă formularul de mai jos
Publicitate

Moldova Agroindbank
Puterea stă în noi

Învață lucruri interesante și misterioase despre lumea în care trăim

Citește aici

Anunță-mă prin E-mail despre un nou Job sau CV adăugat