Caută locuri de muncă sau CV-ul dorit

Office Manager

HR Consulting

83 vizualizări
La acest job au aplicat: 0 candidați
Data publicării: 22.02.2019

HR-Consulting, la cererea  clientului său, este în căutare de candidați pentru a ocupa poziția de:

Despre Companie: Este o companie italiană ce oferă servicii Software şi Business Process Outsourcing, destinate sistemului bancar

Avantaje:
● Pachet salarial atractiv
● Angajare oficială
● Oficiu modernizat la standarte Europene
● Colectiv tânăr și prietenos
● Orar de lucru : 9:00-18:00 (luni-vineri)

Responsabilități:
● Organizarea deplasărilor de serviciu
● Monitorizarea achizițiilor
● Arhivarea contractelor și documentelor
● Asistența la implementarea proiectelor în cadrul companiei

Cerințe față de candidat:
● Cunoașterea limbii române și ruse, limba italiană (obligatoriu)
● Utilizator încrezut  al calculatorului
● Persoană comunicativă
● Atitudine motivantă, responsabilă
● Studii superioare (economice/umanitare)

Cei interesați sunt rugați să transmită CV-ul la adresa de e-mail: search.for.staff.hrc@gmail.com sau sunați la numărul: 060422844

  • Studii: Universitare
  • Experiență: 1 - 3 ani
  • Salariu: Negociabil
  • Program de lucru: Full-time

Contactele Аngajatorului

Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

Joburi asemănătoare

  • Full Time
  • 22.02.2019

Unicompro SRL
  • Full Time
  • 03.09.2018
  • Full Time
  • 10.01.2019
Nu ai găsit jobul dorit, încearcă formularul de mai jos
Publicitate

Moldova Agroindbank
Puterea stă în noi

Învață lucruri interesante și misterioase despre lumea în care trăim

Citește aici

Anunță-mă prin E-mail despre un nou Job sau CV adăugat