Caută locuri de muncă sau CV-ul dorit

Office manager

Moldeco

438 vizualizări
Data publicării: 10.04.2019

Se caută o persoană energică, pasionată de lucru la calculator,  pentru funcția de office manager în salonul de rame MOLDECO.

Responsabilități:

Lucrul cu baza de date a companiei
Plasarea informației corecte în stoc
Administrarea site-ului companiei
Prelucrarea fotografiilor pentru paginile de pe rețelele sociale

Cerințe:

Cunoașterea programelor COREL și Photoshop
Cunoașterea la perfecție a limbilor română și rusă
Punctualitate și responsabilitate
Abilităţi de comunicare și muncă în echipă
Capacitatea de a lucra cu un volum mare de informație
Experienţa anterioară de lucru nu este obligatorie

Noi oferim:

Lucru într-o echipă tânără şi prietenoasă
Oportunitatate de dezvoltare profesională şi de creştere în carieră
Spatiu de lucru artistic, confortabil și plăcut
Pachet social asigurat

Programul de lucru: part time luni-vineri 9.00-14.00 sau 14.00-19.00

Moldeco

Despre companie

Art-salon MOLDECO a fost înfiinţat în anul 2004, fiind o companie specializată în domeniul serviciilor de înrămare a operelor de artă plastică. Ramele MOLDECO sunt realizate la comandă pentru tablouri, fotografii, broderii, oglinzi, icoane, certificate, precum și pentru colecții de ...

  • Studii: Medii speciale
  • Experiență: fără experiență
  • Salariu: 6000 - lei
  • Program de lucru: Full-time

Contactele Аngajatorului

Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

Joburi asemănătoare

  • Part Time
  • 07.09.2017

Rugnis International SRL
  • Part Time
  • 10.02.2019

Moldeco
  • Part Time
  • 17.01.2019
Nu ai găsit jobul dorit, încearcă formularul de mai jos
Publicitate Cursă săptăminala regulată MOLDOVA-GERMANIA-ANGLIA

Învață lucruri interesante și misterioase despre lumea în care trăim

Citește aici

Anunță-mă prin E-mail despre un nou Job sau CV adăugat