Caută locuri de muncă sau CV-ul dorit

Office Manager

MAIB Leasing SA

108 vizualizări
La acest job au aplicat: 0 candidați
Data publicării: 20.06.2018

Misiune post: Organizarea și coordonarea eficientă a activităților administrative ale Societății

Responsabilități specifice:
- Înregistrarea corespondenţei de intrare-ieşire, efectuarea sistematizării acesteia în conformitate cu regulile în vigoare ale Societăţii
- Recepţionarea şi evidenţa apelurilor telefonice, analiza informaţiei şi redirecționarea apelurilor
- Organizarea deservirii la nivel a vizitatorilor şi oferire de consultanţă sub aspect administrativ
- Pregătirea bazei tehnico-materiale pentru şedinţele cu partenerii, clienţii, alte categorii de vizitatori
- Întocmirea devizului de cheltuieli şi organizarea livrării mărfurilor ce ţin de aprovizionarea tehnico-materială a oficiului
- Organizarea evaluării furnizorilor de consumabile şi elaborarea listei furnizorilor acceptaţi în baza evaluării
- Organizarea achiziţiilor de bunuri, lucrări şi servicii pentru necesităţile Societăţii
- Prezentarea rapoartelor lunare privind analiza datelor în domeniul achiziţionare-aprovizionare cu consumabile şi circuitul documentar
- Prevenirea şi soluţionarea situaţiilor de conflict cu participarea vizitatorilor, clienţilor Societăţii şi altor persoane
- Asistarea în probleme de comunicare, documentare şi coordonare internă
- Realizarea, monitorizarea şi respectarea circuitului informaţional în companie
- Efectuarea altor sarcini de serviciu delegate

Profilul candidatului:
- Studii: superioare
- Experienţă într-un domeniu similar
- Cunoașterea limbilor română și rusă la nivel avansat, cunoaşterea limbii engleze constituie un avantaj
- Cunoașterea PC la nivel avansat (Microsoft Office, Excel,etc)
- Abilităţi excelente de comunicare
- Auto-organizare, gestionarea priorităților de lucru

  • Studii: Universitare
  • Experiență: fără experiență
  • Salariu: Negociabil
  • Program de lucru: Full-time

Contactele Аngajatorului

Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

Joburi asemănătoare

MAIB
  • Full Time
  • 06.04.2018
  • Full Time
  • 05.07.2018

SC bem Inna SRL
  • Full Time
  • 08.05.2018
Nu ai găsit jobul dorit, încearcă formularul de mai jos
Publicitate

Moldova Agroindbank
Puterea stă în noi

Învață lucruri interesante și misterioase despre lumea în care trăim

Citește aici

Anunță-mă prin E-mail despre un nou Job sau CV adăugat