Caută locuri de muncă sau CV-ul dorit

Office manager

Companie de transport

406 vizualizări
La acest job au aplicat: 1 candidați
Data publicării: 02.02.2018

Într-o entitate, care activează în domeniul serviciilor de transport internaţional, cu sediul în or. Chişinău, a devenit vacant postul de Office Manager.
Program: 9:00 – 17:00, luni – vineri.
Cerinţe: - studii superioare, nu sunt obligatorii, dar constituie un avantaj; - capacitate de comunicare, atitudine diplomatică; - organizare şi atenţie la detalii, disciplină, lucru în echipă; - abilităţi de operare PC MS Office – Word, Excel, Power Point;
- limba română scris/vorbit fluent;
- limba rusă scris/vorbit fluent; - limba engleză scris/vorbit; - capacitate de organizare a timpului, sarcinilor si locului de muncă.
Responsabilităţi: - activităţi de administrare a fluxului documentelor, proceselor de lucru; - gestionare corespondenţă, apeluri telefonice şi email-uri; - menţinerea relaţiilor cu clienţii companiei. Beneficii oferite: - salariul va fi stabilit în urma interviului în conformitate cu capacităţile; - mediu de lucru dinamic, posibilităţi de avansare rapidă. CV-urile format Europass cu foto inclus se vor expedia la CV-urile incomplete nu vor fi luate în considerare. Candidaţii selectaţi vor fi invitaţi la sediul companiei pentru convorbire.

  • Studii: Fără studii
  • Experiență: fără experiență
  • Salariu: Negociabil
  • Program de lucru: Full-time

Contactele Аngajatorului

Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

Joburi asemănătoare

  • Full Time
  • 05.12.2017

smadshop.md
  • Full Time
  • 04.12.2017
  • Full Time
  • 06.04.2018
Nu ai găsit jobul dorit, încearcă formularul de mai jos
Publicitate

Moldova Agroindbank
Puterea stă în noi

Învață lucruri interesante și misterioase despre lumea în care trăim

Citește aici

Anunță-mă prin E-mail despre un nou Job sau CV adăugat