locuri-de-munca

Office Manager

  • SAR Modlcargo SA

    Mob. 078524282 Tel/Fax. 022 24 02 72
  • Full Time
  • La acest job au aplicat: 2
    Vizualizări: 116
    Full Time
    Publicitate 05.07.2017 2 luni în urmă

    Detalii job

    • Studii: Medii speciale
    • Experiență: fără experiență
    • Salariu: 3000 - 4000 lei

    Contactele Аngajatorului

    Descriere post vacant

    Cerinte fata de candidat:

    studii superioare/medii;
    abilități de comunicare și scriere în limba română, rusă și preferabil engleza;
    operare calculator (PC: Word, Excel, internet - nivel utilizator);

    Responsabilități:

    efectuarea lucrărilor de secretariat,
    recepționarea apelurilor telefonice
    recepționarea, prelucrarea și evidența corespondenței de intrare și de ieșire
    controlul stocului rechizitelor de birou

    Oferim:

    pachet social integral;
    mediu de lucru transparent și binevoitor;
    program stabil: L-V (8.30-17.30),
    alariu negociabil conform calificării.

    Persoanele cointeresate sunt rugate sa expedieze CV+foto la e-mail pranitchivladislava@gmail.com , detalii la tel 078524282

    Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

    Joburi asemănătoare

    Acvilin Grup
    • Full Time
    • 14.09.2017
    • Full Time
    • 27.06.2017

    HR-Consulting
    • Full Time
    • 10.08.2017