locuri-de-munca

OFFICE MANAGER

  • HR.COM.ASIG

    Mob. Tel/Fax.
  • Full Time
  • La acest job au aplicat: 1
    Vizualizări: 73
    Full Time
    Publicitate 30.05.2017 25 zile în urmă

    Detalii job

    • Studii: Medii speciale
    • Experiență: fără experiență
    • Salariu: 4000 - 6000 lei

    Contactele Аngajatorului

    Descriere post vacant

    Cerinte fata de candidat:

    - Doamna/Domnisoara serioasa si responsabila,

    - Cu studii economice medii,

    - Dorinta si capacitatea de a invata si a munci,

    - Cunostinte bune de operare PC - MS Office – WORD, EXCEL, Internet, e-mail,

    - Cunoasterea libera a limbelor romana si rusa,

    - Abilitati de comunicare si organizare,

    - Indeplinirea cerintelor de serviciu urgente ale conducatorului,

    - Disciplinata, activa, punctuala, responsabila,

    - Creativitate si spirit de initiativa,

    TIMP DE MUNCA: FULL TIME(8.30-18.00)

    AMPLASARE OFICIU: CENTRU(REGIUNEA MAG.”UNIC”)

    SALARIU PE PERIOADA DE INCERCARE(1 luna): 4000 LEI, dupa care va creste.

    CV-urile cu foto inclus se vor trimite la e-mail: hr.com.asig@gmail.com

    Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

    Joburi asemănătoare

    • Full Time
    • 08.06.2017

    AUTO MALL
    • Full Time
    • 19.05.2017
    • Full Time
    • 17.02.2017