locuri-de-munca

NOU! Oferte de munca in Andorra/domeniul hotelier

  • Job Academy

    Mob. 067531133 Tel/Fax.
  • Full Time
  • La acest job au aplicat: 0
    Vizualizări: 127
    Full Time
    Job Nr. 43142 16 zile în urmă

    Detalii job

    • Studii: Medii speciale
    • Experiență: 1 - 3 ani
    • Salariu: Negociabil

    Contactele Аngajatorului

    VIP
    client

    Descriere post vacant

    Se ofera locuri de munca in domeniul hotelier (receptionist, chelner, barmen, menajera, bucatar, etc) in Andora

    Cerinte:

    • Posesia cetateniei europene;
    • Cunoasterea limbii engleze, spaniole sau portugheze.

    Locuri de muncă 100% legale

    (Contract de muncă+Pachet Social)

    Pentru a avea mai multe detalii rugăm să vizitați oficiul nostru din Chișinău Str. Alba Iulia 148/3 sau contactați-ne la numerele de telefon 022 80 33 71 sau 067 53 11 33.

    Despre companie:

    Job Academy - это агентство по набору кадров с лицензией  под серийным номером: MMII 050109, предоставленная Правительством Республики Молдова. Наши услуги для соискателей работы являются  бесплатными. Дополнительную информацию о Нас, и о нашей работе Вы можете найти на сайте www.jobacademy.md

    Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

    Joburi asemănătoare

    BRISTOL Central Park Hotel
    • Full Time
    • 31.07.2017

    Job4you SRL
    • Full Time
    • 28.10.2014
    • Full Time
    • 24.08.2017