locuri-de-munca

Muncitori la fabrica in Anglia (fara cunoasterea limbii engleze)

  • Job Academy

    Mob. 067531133 Tel/Fax.
  • Anglia
  • Full Time
  • La acest job au aplicat: 1
    Vizualizări: 643
    Full Time
    Job Nr. 43344 2 luni în urmă
    Muncitori la fabrica  in Anglia (fara cunoasterea limbii engleze)

    Detalii job

    • Studii: Fără studii
    • Experiență: fără experiență
    • Salariu: Negociabil

    Contactele Аngajatorului

    VIP
    client

    Descriere post vacant

    Suntem in cautarea de muncitori pentru o fabrica de productie de ingrasaminte in Anglia.

    Oficial, legal, sigur!

    Salariul: incepand cu 7.5 lire/ora. Posesia cetățeniei europene este obligatorie.

    Job Academy este o agenție de recrutare licențiată de către Guvernul Republicii Moldova cu Licența Seria A MMII Nr. 050109. Pentru detalii ne puteti contacta la numărul de telefon 067531133 sau ne puteti vizita în oficiul nostru la adresa: str. Alba Iulia 148/3, etajul 3, oficiul 300.

    Despre companie:

    Job Academy - это агентство по набору кадров с лицензией  под серийным номером: MMII 050109, предоставленная Правительством Республики Молдова. Наши услуги для соискателей работы являются  бесплатными. Дополнительную информацию о Нас, и о нашей работе Вы можете найти на сайте www.jobacademy.md

    Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

    Joburi asemănătoare

    Buderus Guss
    • Full Time
    • 21.09.2017
    • Full Time
    • 19.07.2016