locuri-de-munca

Montatori de tavane extensibile cu experienta/ монтажников натяжных потолков с опытом работы

  • AC DESIGN EXTENS SRL

    Mob. Tel/Fax.
  • România
  • Full Time
  • La acest job au aplicat: 0
    Vizualizări: 40
    Full Time
    Publicitate 12.07.2017 14 zile în urmă

    Detalii job

    • Studii: Fără studii
    • Experiență: 3 - 5 ani
    • Salariu: Negociabil

    Contactele Аngajatorului

    Descriere post vacant

    Firma angajeaza montatori de tavane extensibile cu experienta de lucru pentru munca in Romania. Remunerare solida + comision din vanzari. Rezolvam intrebarea cu cazare in Bucuresti. Candidati cu cetatenie Romana au prioritate.
    Trimiteti CV-ri pe office@acdtavane.ro

    Компания набирает на работу монтажников натяжных потолков с опытом работы для работы в Румынии, Хорошая оплата + комисион, решаем вопрос с обустройством в Бухаресте. Кандидаты с румынским гражданством имеют приемущество

    Отсылайте CV по эл.почте office@acdtavane.ro

    Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

    Joburi asemănătoare

    • Full Time
    • 23.05.2017
    • Full Time
    • 06.06.2017
    • Full Time
    • 14.06.2017