locuri-de-munca

Merchandiser

  • Anonim

    Mob. 069501233 Tel/Fax. 022 476002
  • Full Time
  • La acest job au aplicat: 2
    Vizualizări: 114
    Full Time
    Publicitate 11.07.2017 1 lună în urmă

    Detalii job

    • Studii: Medii speciale
    • Experiență: 1 - 3 ani
    • Salariu: Negociabil

    Contactele Аngajatorului

    Descriere post vacant

    Compania ÎCS „European Drinks Import Export” SA, angajează Merchandiser.
    Responsabilități:
    - Asigurarea si aprovizionarea permanenta a rafturilor cu produsele companiei;
    - Verificarea aranjarii produselor in raft in scopul unei bune prezentari a marfii;
    - Verificarea termenelor de valabilitate a produselor si expunerea lor in functie de termene;
    - Raportarea imediata a sugestiilor si dorintelor din partea clientilor;

    Compania oferă:
    - Salariu motivant + bonus;
    - Pachet social complet;
    - Posibilitatea de a avansa în carieră;

    Persoanele interesate de acest post de muncă sunt rugate să expedieze CV-urile la adresa de e-mail de mai jos , cu indicarea postului pentru care se aplică.

    Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

    Joburi asemănătoare

    Anonim
    • Full Time
    • 11.08.2017

    IM EFES VITANTA MOLDOVA BREWERY S.A.
    • Full Time
    • 03.08.2017

    Magenta Consulting
    • Full Time
    • 17.07.2017