locuri-de-munca

Menajera in Franta

  • scorpion

    Mob. Tel/Fax.
  • Franța
  • Full Time
  • La acest job au aplicat: 4
    Vizualizări: 185
    Full Time
    Publicitate 24.11.2017 28 zile în urmă

    Domeniu

    Detalii job

    • Studii: Liceu
    • Experiență: fără experiență
    • Salariu: 8000 - 15000 lei

    Contactele Аngajatorului

    Descriere post vacant

    Salariu 1000 euro pe luna, cu posibilitate de marire, cazare si masa gratuite.
    Familie fara copii angajam menajera, HARNICA,fara obligatii, sanatoasa, prezenta placuta, curata, cuminte, pentru menaj la casa si ajutor intretinere gradina cu flori.
    Necesar cunoasterea limbii romane.
    Tel: 0033755140719
    skype: scorpion.spell
    E-mail: scorpion.spell@yahoo.com
    Locatie de vis, conditii de trai deosebite.
    Franta, oras Villefranche de Rouergue, departament Aveyron
    Raspund doar persoanelor care trimit CV cu datele personale, insotite de foto, la adresa de e-mail din anunt.

    Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

    Joburi asemănătoare

    • Full Time
    • 06.09.2017
    • Full Time
    • 25.09.2017

    VOLTA SRL
    • Full Time
    • 04.09.2017