locuri-de-munca

Administrator sală de sport / Recepționistă / Maseză / Fitness Instructor

  • NewFitness

    Mob. 079649940 Tel/Fax.
  • Part Time
  • La acest job au aplicat: 0
    Vizualizări: 214
    Part Time
    Publicitate 16.06.2017 2 luni în urmă

    Detalii job

    • Studii: Medii speciale
    • Experiență: 1 - 3 ani
    • Salariu: Negociabil

    Contactele Аngajatorului

    Descriere post vacant

    Se anunță posturi vacante pentru funcțiile:

    MASEZĂ
    Cerințe:
    Pregătire profesională;
    Experiența anterioară într-o poziție similară minim 6 luni;
    Aspect fizic plăcut;
    Abilități de comunicare;
    Responsabilă;
    Autodidactă;
    Cunoașterea limbii române, ruse;

    FITNESS-INSTRUCTORI, pentru antrenamente în grup.
    Studii oferim.
    Cerinţe:
    * Limbile posedate: româna şi rusa
    * Calităţi: sociabilă, responsabilă, energică, abilităţi de vânzător, pozitivă

    ADMINISTRATOR sală de sport / Recepționistă
    Cerințe față de candidat:
    * Studii superioare;
    * Cunoaștere avansată a limbilor română şi rusă;
    * Cunoașterea calculatorului (word, excel, power point, internet navigare);
    * Aspect fizic plăcut;
    * Persoană sociabilă, cu atitudine pozitivă;
    * Orientare spre client și rezultat;
    *Disciplinată;
    *Autodidactă;
    *Aptitudini în vânzări;
    * Experiența anterioară într-o poziție similară constituie un avantaj;
    *Contract de muncă, minim 2 ani.

    * Grafic de muncă:
    Part-time: luni-vineri: 08:00-15:00 sau 15:00-22:00, peste o sâmbătă: 08:30-15:00.
    Duminica: zi de odihnă.
    Oferim:
    * Post de muncă stabil;
    * Contract de angajare;
    * Pachet social;
    * Job interesant într-o companie dinamică.

    Expediaza CV-ul şi o Poză la adresa gritculudmila@gmail.com.

    La tema subiectului indicaţi postul vacant pentru care depuneţi CV-ul.

    Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

    Joburi asemănătoare

    Unica Sport
    • Part Time
    • 10.07.2017

    Unica Sport
    • Part Time
    • 05.06.2017