Caută locuri de muncă sau CV-ul dorit

Marketing manager

SBC HR

502 vizualizări
La acest job au aplicat: 1 candidați

Echipa SBC-HR te invită să participi la concursul de ocupare a postului de Marketing Manager pentru un prestigios complex hotelier aflat în inima Chișinăului.

Noi oferim:

- Angajare oficială

- Salariu: 10 000 MDL
- Graficul de lucru: Luni-Vineri, de la 09:00 până la 18:00

- Instruire continuă

- Oficiul situat în centrul orașului

- Atmosferă de lucru plăcută și prietenoasă

Responsabilități:

- Crearea strategiei de marketing pentru hotel și restaurant

- Elaborarea bugetului anual

- Organizarea şi promovarea evenimentelor

- Actualizarea paginii web, editarea și difuzarea newsletter-urilor tipărite și electronice

- Promovarea complexului prin intermediul canalelor online și măsurarea eficienței acestora

Cerinţele companiei:

- Studii superioare în marketing

- Experiență de cel puțin un an în domeniu similar

- Cunoașterea pachetului MS Office
- Cunoașterea excelentă ale limbilor română și rusă

Vă rugăm să expediați CV-ul la adresa: job@sbc-hr.md

Telefon: +373 68695904

SBC HR

Despre companie

Агентство Кадровых Решений «SBC-HR» — это единственная компания- провайдер готовых комплексных решений в области управления персоналом и организационного управления. Мы гарантируем, что обратившись к нам, Вы получите технологию, инструмент или специалиста, максимально отвечающего Вашим ...

  • Studii: Universitare
  • Experiență: 1 - 3 ani
  • Salariu: - 10000 lei
  • Program de lucru: Full-time

Contactele Аngajatorului

Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

Joburi asemănătoare

  • Full Time
  • 13.11.2018
  • Full Time
  • 16.07.2018
  • Full Time
  • 05.12.2017
Nu ai găsit jobul dorit, încearcă formularul de mai jos
Publicitate

Moldova Agroindbank
Puterea stă în noi

Învață lucruri interesante și misterioase despre lumea în care trăim

Citește aici

Anunță-mă prin E-mail despre un nou Job sau CV adăugat