Caută locuri de muncă sau CV-ul dorit

Marketing Manager

ILTC

111 vizualizări
La acest job au aplicat: 0 candidați

Centrul Internațional de Limbi Moderne ILTC angajează un specialist creativ pentru următoarea funcție:

ILTC este o școală lingvistică de talie internațională, un lider recunoscut în predarea limbilor străine în Moldova fondată în anul 1994.
Portofoliul ILTC include cursuri de limbă engleză, germană, română, italiană, spaniolă, rusă și o serie de programe specializate: Clubul de Conversație, Engleza de Afaceri, Cursuri de pregătire pentru examene internaționale (TOEFL, IELTS, Cambridge).

Responsabilități de funcție:
• Analiza mediului concurențial
• Elaborarea unui plan de marketing și media
• Participarea la crearea și promovarea produsului
• Promovarea companiei pe diferite canalele de publicitate
• Crearea unei imagini pozitive a companiei, proiectarea și crearea de materiale promoționale (colaborarea cu designer-ul)
• Îmbunătățirea imaginii companiei prin menținerea unei pagini pe rețelele sociale
• Lucrul cu site-ul companiei și platformele comerciale de pe Internet
• Organizarea, pregătirea și desfășurarea evenimentelor PR interne și externe

Cerințe față de candidat:
• Experiență de muncă între 2 și 5 ani, studii superioare
• Utilizator sigur de PC și pachet MS Office
• Utilizarea programelor Adobe Photoshop, Illustrator, Corel Draw (este de dorit)
• Cunoașterea fluentă a limbilor: română, rusă, engleză (nivel avansat)
• Abilitatea de a lucra în echipă

Condiții de muncă:
• Program de activitate –5/2, de la 9.00 până la 18.00
• Salariul este discutat individual cu candidatul de succes
• Angajare în baza Codului Muncii al Republicii Moldova
• Salariu stabil, concediu de odihnă și concediu medical plătite
• Atmosferă prietenoasă, echipă dinamică

Trimiteți SV-ul Dvs. la adresa de mail: iltcmoldova.hr@gmail.com pînă la data de 30 august, 2018.

* Cei mai buni candidați vor fi contactați și invitați pentru interviu.

Telefon: (+373) 22 292988, (+373) 79882988

  • Studii: Universitare
  • Experiență: 3 - 5 ani
  • Salariu: Negociabil
  • Program de lucru: Full-time

Contactele Аngajatorului

Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

Joburi asemănătoare

  • Full Time
  • 24.01.2017

IM EFES VITANTA MOLDOVA BREWERY S.A.
  • Full Time
  • 03.08.2017

SMAD - GRUP
  • Full Time
  • 10.05.2018
Nu ai găsit jobul dorit, încearcă formularul de mai jos
Publicitate

Moldova Agroindbank
Puterea stă în noi

Învață lucruri interesante și misterioase despre lumea în care trăim

Citește aici

Anunță-mă prin E-mail despre un nou Job sau CV adăugat