locuri-de-munca

Manager vinzari

  • Anteco Grup

    Mob. 037368122300 Tel/Fax.
  • Full Time
  • La acest job au aplicat: 0
    Vizualizări: 40
    Full Time
    Publicitate 13.06.2017 12 zile în urmă

    Detalii job

    • Studii: Universitare
    • Experiență: 1 - 3 ani
    • Salariu: Negociabil

    Contactele Аngajatorului

    Descriere post vacant

    Vinde-te singur, cumparatorului!

    Vom fi ochi si urechi la vinzatorii cu:

    Studii economise si/sau tehnice;
    Experienta in vinzari;
    Cunoasterea limbii române, ruse;
    Cunoasterea programei AutoCad, prioritate;
    Capacitatea de a insusi repede domenii noi;
    Perseverenta, onestitate, curiozitate, ambitie, calitati iesite din comun;
    Motivare de sine.

    Noi Va oferim:

    Motivare materiala, salariu + % din vinzari;
    Motivare nemateriala;
    Angajare conform CM al RM;
    Dezvoltare profesionala.

    Cine suntem?

    Activam in domeniul constructiilor, accentul fiind pe constructiile pentru fatadele ventilate, ferestre, usi din aluminiu si lemn.

    Scopul nostru este de a aduce aici, la noi in tara,  tehnologii noi, inovative in domeniul constructiilor.

    Asortimentul produsele noastre sunt, sisteme de profile din aluminiu pentru fatade ventilate, materiale de placaj, ferestre din aluminiu si lenm, materiale neinflamabile pentru fatade.

    Din start spunem:

    ”De a lucra in domeniul nostru, nu este ușor, dar este foarte intersant!”

    Daca tindeti spre afirmare si ascensiune cu success, aveti curajul sa Va provocati pe sine insusi, atunci sunteti omul nostru.

    Asteptam CV-ul la adresa de e-mail

    antecogrup@gmail.com

    Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect