locuri-de-munca

Manager Vinzări

  • Elitasig SRL

    Mob. 078000038 Tel/Fax. (022) 411-311
  • Full Time
  • La acest job au aplicat: 0
    Vizualizări: 185
    Full Time
    Publicitate 21.08.2017 2 luni în urmă

    Domeniu

    Detalii job

    • Studii: Universitare
    • Experiență: 1 - 3 ani
    • Salariu: Negociabil

    Contactele Аngajatorului

    Descriere post vacant

    Profil candidat:
    - studii superioare;
    - cunoștințe temeinice de operare PC;
    - abilitați înalte de analiza si sinteza;
    - abilitați de comunicare si relaționare;
    - grad înalt de responsabilitate si confidențialitate;
    - persoana onesta, perseverenta, orientata spre performanta si rezultat;
    - posedarea limbilor romana si rusa;

    Compania oferă:
    - salariu competitiv;
    - pachet social integral;
    - perspectiva creării unei cariere de succes intr-o companie dinamica si perspicace;
    - activitate intr-o echipa tânără si unita.

    Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

    Joburi asemănătoare

    DE Business
    • Full Time
    • 11.07.2017
    • Full Time
    • 22.05.2017
    • Full Time
    • 14.06.2017