locuri-de-munca

Manager Vinzari

  • Vielnax

    Mob. Tel/Fax.
  • Olanda
  • Full Time
  • La acest job au aplicat: 1
    Vizualizări: 139
    Full Time
    Publicitate 25.05.2017 2 luni în urmă

    Domeniu

    Detalii job

    • Studii: Fără studii
    • Experiență: fără experiență
    • Salariu: 5000 - 15000 lei

    Contactele Аngajatorului

    Descriere post vacant

    Manager Vinzari,

    Responsabilităţi: - Prezentarea, promovarea şi vânzarea produselor companiei;
    - Căutare activă a noilor clienţi şi atragerea acestora (vânzări active);
    - Negocierea, încheierea contractelor şi urmărirea derulării acestora;
    - Monitorizarea şi întreţinerea ordinei comenzilor (de la plasare în lucru până la expediere);
    Cerinţe: - studii superioare; - experienţa în vânzări constituie un avantaj
    - orientare către client;
    - cunoaşterea limbilor română, rusă;
    - operativitate în realizarea atribuţiilor specifice;
    - abilităţi de comunicare profesională şi negociere cu clienţii; - capacitate de asimilare rapidă;
    - capacitatea de a convinge;
    - responsabilitate, iniţiativă, punctualitate;

    Beneficii oferite:
    - Compania oferă un pachet salarial atractiv, cu posibilitatea de dezvoltare profesională într-o companie în plină ascensiune, alături de un colectiv tânăr şi dinamic.
    - Salariu motivant.
    - Activitate cu program complex.
    CV-le trimiteti la adresa : vielnax.office@mail.ru

    Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

    Joburi asemănătoare

    • Full Time
    • 13.06.2017
    • Full Time
    • 04.07.2017
    • Full Time
    • 28.07.2017