Caută locuri de muncă sau CV-ul dorit

Manager vânzări regionale (Nord, Centru)

Unicompro SRL

414 vizualizări
La acest job au aplicat: 8 candidați
Data publicării: 14.01.2019

Cea mai bună companie distribuitor MDF HIGH GLOSS și prestator servicii pentru producători de mobilă - Unicompro SRL - în legătură cu dezvoltarea afacerii pe piața interna și externă este în căutarea unei echipe de manageri-vânzări regionali care doresc să facă parte dintr-o echipă stabilă.

MANAGER VÂNZĂRI REGIONALE - Nord, Centru (domeniul mobilier)

RESPONSABILITĂȚI:

Vânzarea serviciilor companiei;
Identificarea potențialilor client, negocierea și încheierea contractelor;
Mărirea numărului de clienți;
Încasarea soldurilor pentru materialele livrate;
Întocmirea rapoarte de activitate;
Atingerea targetelor stabilite.

CERINȚE FAȚĂ DE CANDIDAT:

Experiență în vânzări minim 2 ani;
Cunoașterea regiunii;
Abilități de comunicare;
Abilități de convingere si persuasiune.
Capacitate înaltă de instruire;
Cunoașterea limbilor române și limbii ruse;
Creativitatea și capacitatea de a găsi în termeni restrânși soluții optimale;
Inițiativă și capacitate de lucru;
Orientat spre rezultat;
Studii superioare;
Word, Excel la nivel de utilizator;
Dispus pentru deplasări în regiune;
Permis de conducere categoria B;
Automobil personal.

COMPANIA OFERĂ:

Salariu atractiv: fix + bonus din rezultatele obținute;
Pachet social;
Contract individual de muncă pe perioada nedeterminată;
Instruire gratuită;
Posibilități de promovare

Dacă v-ați regăsit în prezentul anunț, expediați CV-ul: hr@venni.md

Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

Joburi asemănătoare

  • Full Time
  • 11.01.2019

  • Full Time
  • 15.09.2018
  • Full Time
  • 09.08.2018
Nu ai găsit jobul dorit, încearcă formularul de mai jos
Publicitate

Moldova Agroindbank
Puterea stă în noi

Învață lucruri interesante și misterioase despre lumea în care trăim

Citește aici

Anunță-mă prin E-mail despre un nou Job sau CV adăugat