Caută locuri de muncă sau CV-ul dorit

Manager Vânzări

MAIB-Leasing S.A.

82 vizualizări
La acest job au aplicat: 1 candidați

Misiune post: Realizarea activității de vânzare a serviciilor de finanțare in sistem leasing

Responsabilități specifice:

  • Promovarea și vânzarea produselor de leasing ale societății
  • Prospectarea pieței, identificarea și dezvoltarea de noi oportunități de vânzare pe piața B2B și B2C
  • Desfășurarea activității de monitorizare a portofoliului în gestiune, identificarea și studiul necesităților clienților
  • Organizarea și desfășurarea întâlnirilor de afaceri cu clienții și partenerii companiei

Profilul candidatului:

  • Experiența de minim doi ani in vânzări servicii financiare constituie un avantaj
  • Excelente abilitați de comunicare si negociere
  • Auto-organizare, gestionarea timpului personal și a priorităților de serviciu
  • Permis de conducere categoria B

Persoanele interesate sunt invitate să depună CV-ul la adresa de e-mail: vacancies@leasing.md

Despre companie

MAIB-Leasing" S.A., compania-fiică a BC "Moldova-Agroindbank" S.A. și lider pe piața serviciilor de leasing din Republica Moldova, oferă servicii de leasing financiar pentru achiziționarea de bunuri de folosință îndelungată, și anume: leasing pentru achiziționarea de automobile, echipamente și utilaje, ...

  • Studii: Medii speciale
  • Experiență: 1 - 3 ani
  • Salariu: Negociabil
  • Program de lucru: Full-time

Contactele Аngajatorului

Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

Joburi asemănătoare

SRL Maestro-nut
  • Full Time
  • 28.05.2018
  • Full Time
  • 24.01.2018
  • Full Time
  • 11.04.2018
Nu ai găsit jobul dorit, încearcă formularul de mai jos
Publicitate

Moldova Agroindbank
Puterea stă în noi

Învață lucruri interesante și misterioase despre lumea în care trăim

Citește aici

Anunță-mă prin E-mail despre un nou Job sau CV adăugat