locuri-de-munca

Manager vanzari

  • ACORD Travel

    Mob. Tel/Fax.
  • Full Time
  • La acest job au aplicat: 0
    Vizualizări: 47
    Full Time
    Publicitate 28.09.2017 23 zile în urmă

    Detalii job

    • Studii: Universitare
    • Experiență: 1 - 3 ani
    • Salariu: Negociabil

    Contactele Аngajatorului

    Descriere post vacant

    Angajăm Manager vânzari
    Vara a fost fantastică și vrem ca și toamna să ne bucure cu roade din belșug. De aceea, avem nevoie de forțe noi și oameni noi cu inițiativă în echipa noastră. Postul disponibil acum este cel de manager vânzări pentru biroul din Chișinău.

    Cum ar trebui să fie această persoană ca să fie și ea și noi mulțumiți de colaborare?
    1. Să fie organizată.
    2. Să fie comunicabilă.
    3. Să fie dispusă să învețe.
    4. Să fie harnică.
    5. Să cunoască limba engleză/limba franceză (avantaj).
    6. Să știe să conducă, dar să aibă și permis(categoria B).
    7. Facultatea este obligatorie, preferabil în domeniul agricol.
    8. Să știe să utilizeze calculatorul cel puțin la nivel de bază, word, excel, etc.
    9. Să fie flexibilă, dinamică, cu inițiativă.

    Ce o să facă această persoană?
    1. E-mail-uri și telefoane;
    2. Menținerea relației cu furnizorii;
    3. Pregătirea materialelor de suport pentru evenimente;
    4. Dezvoltarea bazei de clienți;
    5. Consultarea clienților până și după procurare:
    6. Participarea la expozițiile tematice;
    7. Livrarea și vânzarea pomilor în toate raioanele din țară;
    8. ….lasăm loc liber pentru ce ne mai vine în minte pe parcurs;

    Ce oferim?
    1. Salariu fix;
    2. Bonusuri de performanță – pe baza unor KPI’s – Indicatoare de performanță
    3. Laptop;
    4. Telefon;
    5. Mașină de serviciu;
    6. Birou (cu tot cu scaun);
    7. Șef bun și înțelegător;
    8. Carți de vizită cu poza ta :)

    De când avem nevoie?
    Cât mai repede.Am dori chiar din 20 septembrie sau cel târziu de la 1 octombrie

    Dacă ai citit acest anunț, te entuziasmează ideea de a lucra cu noi și te potrivești cu descrierea din cele 9 puncte, trimite-ne un e-mail cu Cv-ul tău la adresa pomul.regal@gmail.com cu subiectul mesajului “manager vânzări “.

    Să curgă e-mail-urile. :)

    Ps. Da te rog un SHARE. Poate ai un prieten/prietenă care să fie în căutarea unui loc de muncă atractiv.:)
    Multumesc!

    Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

    Joburi asemănătoare

    • Full Time
    • 03.08.2017

    HR-Consulting
    • Full Time
    • 02.08.2017